Włącz standardowy schemat kolorów Włącz kontrastowy schemat kolorów
Mapa serwisu
Kontakt
Serwis bez barier

Przygotowania do poszukiwania pracy

 

WSTĘP - PIERWSZY, NAJWAŻNIEJSZY KROK

 

Czy wiesz, że właśnie wykonałeś PIERWSZY, NAJWAŻNIEJSZY KROK w twojej karierze zawodowej!

PODJĄŁEŚ DECYZJĘ! Uznałeś, że jesteś gotowy na nowe wyzwanie.

Bez względu na to, czy jesteś osobą z niepełnosprawnością w stopniu lekkim, umiarkowanym czy znacznym. Bez względu na to, czy określiłeś już swoje oczekiwania dotyczące nowej posady, czy też nadal nie wiesz w jakich branżach i firmach mógłbyś wykorzystać swoją wiedzę i umiejętności. Bez względu na to, czy masz lat 18 i poszukujesz pierwszej pracy, czy też masz lat 50 i wracasz do wykonywanego zawodu po dłuższej przerwie.

Bez względu na to, czy już wiesz jak szukać nowej posady, czy też rynek pracy oraz związanych z nim niepisanych obyczajów i uregulowań prawnych jest dla ciebie ciągle światem nieznanym.

Ten poradnik przygotowany przez specjalistów w dziedzinie doradztwa zawodowego, psychologów i prawników jest przeznaczony właśnie dla ciebie.

Nie możemy cię zapewnić, że szukanie pracy to zajęcie łatwe i przyjemne.

Czeka cię wiele godzin i dni spędzonych na analizie własnej osobowości i doświadczeń, redagowaniu dokumentów, zbieraniu ogłoszeń i rozmów z pracodawcami.

Tylko nielicznym szczęściarzom udaje się znaleźć wymarzone zajęcie w ciągu kilku tygodni. Pewne jest jednak to, że dzięki zawartym w tym opracowaniu radom będziesz mógł swobodnie poruszać się na nowoczesnym rynku zatrudnienia.

Wyruszysz na poszukiwanie pracy jako świadomy swojej wartości pracownik.

Czytaj więcej: