Włącz standardowy schemat kolorów Włącz kontrastowy schemat kolorów
Mapa serwisu
Kontakt
Serwis bez barier

Elektryk z orzeczeniem

Oferta pracy w firmie Probet Sp. z o.o.

Data dodania: 2018-03-09


Aplikuj na tą ofertę

Informacje dotyczące pracodawcy

Nazwa firmy
Probet Sp. z o.o.
Zobacz profil pracodawcy

Informacje dotyczące oferty

Dział
Lokalizacja
Pruszków, mazowieckie
Obszar zatrudnienia
Praca fizyczna
Główne obowiązki pracownika na danym stanowisku
ZAKRES OBOWIĄZKÓW - Przegląd i naprawa urządzeń elektrycznych stosowanych w budownictwie. - Przegląd i naprawa instalacji elektrycznych w kontenerach socjalnych. - Pomiary instalacji elektrycznych w kontenerach zgodnie z PN-EN 60364 - Praca od poniedziałku do piątku: 08:00-16:00.
Wymiar i forma zatrudnienia
1/1 - pełen etat, umowa o pracę

Informacje dotyczące preferowanego kandydata

Wymagania
WYMAGANIA - Oczekiwane orzeczenie o niepełnosprawności. - Uprawnienia SEP Gr. 1 do 1 KV. - Dyspozycyjność oraz gotowość do pracy w systemie zmianowym. - Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.
Dodatkowe informacje
OFERUJEMY - Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę i pełny etat. - Wynagrodzenie 2000 zł netto - na konto. - Możliwość rozwoju zawodowego. - Pracę w firmie o ugruntowanej i stabilnej pozycji na rynku. - Przywileje wynikające z zatrudnienia przy posiadanym orzeczeniu o niepełnosprawności. KONTAKT z DZIAŁEM REKRUTACJI: Rafał Tel. 799 015 427 Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Proszę o przesłanie swojego CV na adres e-mail: r.niedzielski@probet.info.pl wraz z klauzulą: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2014 roku, poz. 1182 z późn. zm.)