Włącz standardowy schemat kolorów Włącz kontrastowy schemat kolorów
Mapa serwisu
Kontakt
Serwis bez barier

Koordynator

Oferta pracy w firmie Inter Group Sp. z o.o.

Data dodania: 2018-03-07


Aplikuj na tą ofertę

Informacje dotyczące pracodawcy

Nazwa firmy
Inter Group Sp. z o.o.
Zobacz profil pracodawcy

Informacje dotyczące oferty

Dział
Lokalizacja
Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
Obszar zatrudnienia
Inne umysłowe
Główne obowiązki pracownika na danym stanowisku
Zatrudnimy Koordynatora, z orzeczeniem o niepełnosprawności, do Bydgoszczy. Wymagamy: - zaświadczenia o niekaralności, - wykształcenia min. średniego, - miłej aparycji i wysoka kultura osobistej, - umiejętności obsługi komputera, -doświadczenia w branży, - mile widziane doświadczenie w zarządzaniu grupą pracowników - czynne prawo jazdy kat. B; Oferujemy: -umowę o pracę, - stabilność, - narzędzia pracy, w tym samochód służbowy, telefon, laptop itp. - możliwość zdobycia doświadczenia i rozwoju; CV wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji oraz informacją o stopniu niepełnosprawności prosimy przesyłać poprzez portal lub na adres mailowy:rekrutacja(at)intergroup.pl.
Wymiar i forma zatrudnienia
1/1 - pełen etat, umowa o pracę

Informacje dotyczące preferowanego kandydata

Wymagania
- zaświadczenia o niekaralności, - wykształcenia min. średniego, - miłej aparycji i wysoka kultura osobistej, - umiejętności obsługi komputera, -doświadczenia w branży, - mile widziane doświadczenie w zarządzaniu grupą pracowników - czynne prawo jazdy kat. B;
Dodatkowe informacje
CV wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji oraz informacją o stopniu niepełnosprawności prosimy przesyłać poprzez portal lub na adres mailowy:rekrutacja(at)intergroup.pl.