Włącz standardowy schemat kolorów Włącz kontrastowy schemat kolorów
Mapa serwisu
Kontakt
Serwis bez barier

Pracownik Biurowy do Działu Dokumetacji

Oferta pracy w firmie SOLID SECURITY Sp. z o.o.

Data dodania: 2018-02-28


Aplikuj na tą ofertę

Informacje dotyczące pracodawcy

Nazwa firmy
SOLID SECURITY Sp. z o.o.
Zobacz profil pracodawcy

Informacje dotyczące oferty

Dział
Lokalizacja
Warszawa, mazowieckie
Obszar zatrudnienia
Praca biurowa
Główne obowiązki pracownika na danym stanowisku
- Prowadzenie ksiąg realizacji umów - Aktualizacja dokumentów w tradycyjnej formie z danymi w systemie - Archiwizacja dokumentów - Sporządzanie raportów i rejestrów - Prace administracyjno - biurowe zlecone przez przełożonego
Wymiar i forma zatrudnienia
1/1 - pełen etat, umowa o pracę

Informacje dotyczące preferowanego kandydata

Wymagania
- Wykształcenie min. średnie - Mile widziana znajomość MS Office - Odpowiedzialność, dokładność, punktualność, zaangażowanie - Czytelne pismo ( duża ilość dokumentacji wypełniana ręcznie)
Dodatkowe informacje
Oferujemy: - Pracę w systemie jednozmianowym od poniedziałku do piątku (8:00-16:00),w dogodnej lokalizacji na Mokotowie - Szkolenie wdrażające - Niezbędne narzędzia do pracy - Możliwość rozwoju w ogólnopolskiej firmie - Po okresie próbnym umowę o pracę Aplikacje prosimy wysyłać na adres: dz.warszawa@solidsecurity.pl Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)".