Włącz standardowy schemat kolorów Włącz kontrastowy schemat kolorów
Mapa serwisu
Kontakt
Serwis bez barier

Pani do sprzątania / Pracownik Gospodarczy, z orzeczeniem

Oferta pracy w firmie Inter Group Sp. z o.o.

Data dodania: 2018-02-28


Aplikuj na tą ofertę

Informacje dotyczące pracodawcy

Nazwa firmy
Inter Group Sp. z o.o.
Zobacz profil pracodawcy

Informacje dotyczące oferty

Dział
Lokalizacja
Klucze, małopolskie
Obszar zatrudnienia
Sprzątanie
Główne obowiązki pracownika na danym stanowisku
Zatrudnimy pilnie Panie z orzeczeniem o niepełnosprawności, chętne do sprzątania pomieszczeń zakładu produkcyjnego (wyroby higieniczne): Miejsce pracy: Klucze,Osada, woj. małopolskie. Oferujemy: -umowę o pracę na pełen etat, -przeszkolenie, -niezbędny do pracy sprzęt; Nie wymagamy doświadczenia, lecz sumienności i dokładności w trakcie pracy; Poszukujemy również Panów, z orzeczeniem o niepełnosprawności i prawem jazdy na stanowisko: Pracownika Gospodarczego. Ten sam zakład i miejscowość. Oczekujemy: -prawa jazdy kategorii B (czynnego), -doświadczenia w pracach gospodarczych, -rzetelności i zaangażowania; Kontakt telefoniczny w sprawie tych dwóch ofert pracy pod numerem telefonu : 503 087 436, w godzinach od: 6 do 13. Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz z informacją o stopniu niepełnosprawności i zgodą na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji.
Wymiar i forma zatrudnienia
1/1 - pełen etat, umowa o pracę

Informacje dotyczące preferowanego kandydata

Wymagania
Nie wymagamy doświadczenia, lecz sumienności i dokładności w trakcie pracy; ------------------------ Oczekujemy: -prawa jazdy kategorii B (czynnego), -doświadczenia w pracach gospodarczych, -rzetelności i zaangażowania;
Dodatkowe informacje
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz z informacją o stopniu niepełnosprawności i zgodą na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji.