Włącz standardowy schemat kolorów Włącz kontrastowy schemat kolorów
Mapa serwisu
Kontakt
Serwis bez barier

Konsultant Obsługi Klienta

Oferta pracy w firmie Work Service S.A.

Data dodania: 2018-02-27


Aplikuj na tą ofertę

Informacje dotyczące pracodawcy

Nazwa firmy
Work Service S.A.
Zobacz profil pracodawcy

Informacje dotyczące oferty

Dział
Lokalizacja
Warszawa, mazowieckie
Obszar zatrudnienia
Obsługa klienta
Główne obowiązki pracownika na danym stanowisku
W ramach WorkON, ogólnopolskiego projektu aktywizacji zawodowej osób niepełnosprawnych, dla naszego Klienta, lidera w dostarczaniu i serwisie samoobsługowych wypożyczalni rowerów miejskich, poszukujemy Kandydata na stanowisko: Konsultant Obsługi Klienta. Miejsce pracy: Warszawa. Zadania na stanowisku: + telefoniczna i mailowa obsługa klientów zgodnie z przyjętymi standardami Firmy, + dbałość o wizerunek reprezentowanego pracodawcy, + bieżące poszerzanie wiedzy i umiejętności, pozwalających na profesjonalne wywiązywanie się z powierzonych obowiązków.
Wymiar i forma zatrudnienia
1/1 - pełen etat, umowa o pracę

Informacje dotyczące preferowanego kandydata

Wymagania
Od Kandydatów oczekujemy: + minimum średniego wykształcenia, + co najmniej rocznego doświadczenia w obsłudze rozmów przychodzących, + biegłej obsługi komputera w zakresie ogólnym, + posługiwania się poprawną polszczyzną, + wysokiej kultury osobistej i miłego usposobienia, + rozbudowanych umiejętności interpersonalnych, + opanowania i odporności na sytuacje stresowe, + rzetelności i zaangażowania w realizację zadań przypisanych stanowisku, + komunikatywnej znajomości języka: angielskiego, rosyjskiego lub niemieckiego, która będzie dodatkowym atutem i zadecyduje o wysokości wynagrodzenia, + mile widzianego orzeczenia o niepełnosprawności.
Dodatkowe informacje
Oferujemy: + umowę o pracę na czas określony w terminie: marzec/listopad 2018 (praca sezonowa), + pracę w wymiarze 1 etatu, w systemie zmianowym (6.00-14.00 / 14.00-22.00 / 21.00-6.00), minimum 4 dni weekendowe w miesiącu, + możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego i rozwoju znaczących kompetencji. Zainteresowanych zachęcamy do przesłania dokumentów aplikacyjnych na adres workon@workservice.pl. Temat maila: N01 - Konsultant Obsługi Klienta. //Uwaga//: Warunkiem rozpatrzenia zgłoszenia jest umieszczenie przez Kandydata w życiorysie zawodowym (CV) lub w osobnym pliku podpisanej własnoręcznie zgody na przetwarzanie danych osobowych przez Work Service S.A. w następującym brzmieniu: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w dokumencie CV oraz w innych przekazanych przeze mnie dokumentach przez Work Service S.A. z siedzibą we Wrocławiu ul. Gwiaździsta 66, zarówno na potrzeby prowadzonej rekrutacji jak również po jej zakończeniu. Jednocześnie wyrażam zgodę na pozostawienie przekazanych dokumentów związanych z rekrutacją przez Work Service S.A. oraz na przetwarzanie moich danych osobowych w celu tworzenia i prowadzenia elektronicznej bazy danych, co umożliwi wykorzystanie moich danych osobowych w kolejnych procesach rekrutacyjnych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. (tekst jednolity: Dz.U. z 2015r., poz. 2135). Swoje dane podaję dobrowolnie, wiem o prawie do ich dostępu i poprawiania. Zostałem poinformowany, że administratorem moich danych osobowych jest Work Service S.A. z siedzibą we Wrocławiu ul. Gwiaździsta 66. Wyrażam zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym spółkom zależnym i powiązanym z Work Service S.A. w rozumieniu przepisów Kodeksu spółek handlowych oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z prowadzonymi obecnie lub w przyszłości procesami rekrutacyjnymi."