Włącz standardowy schemat kolorów Włącz kontrastowy schemat kolorów
Mapa serwisu
Kontakt
Serwis bez barier

Pracownik mobilnej myjni parowej

Oferta pracy w firmie Kancelaria Prawno Finansowa PARTNERZY

Data dodania: 2018-02-26

Aplikuj na tą ofertę

Informacje dotyczące pracodawcy

Nazwa firmy
Kancelaria Prawno Finansowa PARTNERZY
Zobacz profil pracodawcy

Informacje dotyczące oferty

Dział
Lokalizacja
Gdańsk, pomorskie
Obszar zatrudnienia
Praca fizyczna
Główne obowiązki pracownika na danym stanowisku
Kancelaria Partnerzy dla swojego klienta poszukuje pracownika mobilnej myjni parowej. Obowiązki: - sprzątanie i czyszczenie z wykorzystaniem gorącej pary wodnej różnych powierzchni: samochody, mieszkania, biura, hotele, ogrody, obiekty sportowe itp, - odkurzanie, wycieranie i pranie tapicerek. Oferujemy: - umowę o pracę na cały etat, - stabilne zatrudnienie, - przeszkolenie do wykonywanej pracy.
Wymiar i forma zatrudnienia
1/1 - pełen etat, umowa o pracę

Informacje dotyczące preferowanego kandydata

Wymagania
- wykształcenie podstawowe/zawodowe, - prawo jazdy kat. B, - mile widziane orzeczenie o stopniu niepełnosprawności, - pracowitość i uczciwość, - chęć do pracy, - preferowane osoby z Gdańska (praca na terenie Trójmiasta), - mile widziane osoby 30+, - doświadczenie nie jest wymagane (osoba do przyuczenia).
Dodatkowe informacje
Prosimy o przesłanie aplikacji (cv) na adres: rekrutacja@prawo-gdansk.pl Osoby mające orzeczenie o niepełnosprawności prosimy o dołączenie skanu orzeczenia. Za względu na realizowany projekt unijny poszukujemy osoby z orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności. Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Prosimy o dodanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)."