Włącz standardowy schemat kolorów Włącz kontrastowy schemat kolorów
Mapa serwisu
Kontakt
Serwis bez barier

Pracownik ochrony do Nakła, z orzeczeniem

Oferta pracy w firmie Inter Group Sp. z o.o.

Data dodania: 2018-02-23


Aplikuj na tą ofertę

Informacje dotyczące pracodawcy

Nazwa firmy
Inter Group Sp. z o.o.
Zobacz profil pracodawcy

Informacje dotyczące oferty

Dział
Lokalizacja
Nakło, kujawsko-pomorskie
Obszar zatrudnienia
Ochrona
Główne obowiązki pracownika na danym stanowisku
Zatrudnimy osoby chętne, z orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności, do pracy w Nakle na stanowisku: " Pracownik Ochrony". Oferujemy umowę o pracę na cały etat, pełne umundurowanie i przeszkolenie na powyższe stanowisko. Wymagania względem kandydatów: Niekaralność, dyspozycyjność, posiadanie aktualnego orzeczenia o niepełnosprawności oraz sumienność w wykonywaniu obowiązków; *Mile widziane posiadanie prawo jazdy oraz doświadczenie na podobnym stanowisku. Wszystkie osoby zainteresowane zapraszamy do przesłania CV wraz z informacją o st. niepełnosprawności oraz zgodą na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji lub do kontaktu pod numer: 724 001 777.
Wymiar i forma zatrudnienia
1/1 - pełen etat, umowa o pracę

Informacje dotyczące preferowanego kandydata

Wymagania
Wymagania względem kandydatów: Niekaralność, dyspozycyjność, posiadanie aktualnego orzeczenia o niepełnosprawności oraz sumienność w wykonywaniu obowiązków; *Mile widziane posiadanie prawo jazdy oraz doświadczenie na podobnym stanowisku.
Dodatkowe informacje
Wszystkie osoby zainteresowane zapraszamy do przesłania CV wraz z informacją o st. niepełnosprawności oraz zgodą na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji lub do kontaktu pod numer: 724 001 777.