Włącz standardowy schemat kolorów Włącz kontrastowy schemat kolorów
Mapa serwisu
Kontakt
Serwis bez barier

PRACOWNIK d/s ROZLICZEŃ POMOCY PUBLICZNEJ z orzeczeniem

Oferta pracy w firmie Probet Sp. z o.o.

Data dodania: 2018-02-21


Aplikuj na tą ofertę

Informacje dotyczące pracodawcy

Nazwa firmy
Probet Sp. z o.o.
Zobacz profil pracodawcy

Informacje dotyczące oferty

Dział
Lokalizacja
Chorzów, śląskie
Obszar zatrudnienia
Praca biurowa
Główne obowiązki pracownika na danym stanowisku
ZAKRES OBOWIĄZKÓW - Realizacja dofinansowań i funduszy. - Rozliczanie pomocy publicznej z SOD, ZFRON. - Prowadzenie dokumentacji pracowniczej. - Obsługa komputera. - Budowanie wewnętrznej bazy danych. - Praca od poniedziałku do piątku: 07:00-15:00.
Wymiar i forma zatrudnienia
1/1 - pełen etat, umowa o pracę

Informacje dotyczące preferowanego kandydata

Wymagania
WYMAGANIA - Oczekiwane orzeczenie o niepełnosprawności. - Wykształcenie średnie. - Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku. - Mile widziana znajomość ustawy, przepisów o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych.
Dodatkowe informacje
OFERUJEMY - Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę i pełny etat. - Wynagrodzenie 2100 zł netto - na konto. - Możliwość rozwoju zawodowego. - Pracę w firmie o ugruntowanej i stabilnej pozycji na rynku. - Przywileje wynikające z zatrudnienia przy posiadanym orzeczeniu o niepełnosprawności. KONTAKT z DZIAŁEM REKRUTACJI: Rafał Tel. 799 015 427 Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Proszę o przesłanie swojego CV na adres e-mail: r.niedzielski@probet.info.pl wraz z informacją o posiadanym stopniu niepełnosprawności oraz klauzulą: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2014 roku, poz. 1182 z późn. zm.).