Włącz standardowy schemat kolorów Włącz kontrastowy schemat kolorów
Mapa serwisu
Kontakt
Serwis bez barier

Sprzątanie obiektów hotelowych, z orzeczeniem - Bydgoszcz

Oferta pracy w firmie Inter Group Sp. z o.o.

Data dodania: 2018-02-16


Aplikuj na tą ofertę

Informacje dotyczące pracodawcy

Nazwa firmy
Inter Group Sp. z o.o.
Zobacz profil pracodawcy

Informacje dotyczące oferty

Dział
Lokalizacja
Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
Obszar zatrudnienia
Sprzątanie
Główne obowiązki pracownika na danym stanowisku
Zatrudnimy Panie z orzeczeniem o NIEPEŁNOSPRAWNOŚCI do utrzymania czystości obiektów hotelowych w Bydgoszczy. Oferowana jest praca na pełen etat od zaraz, przeszkolenie do pracy na stanowisku, zapewniony niezbędny sprzęt, atrakcyjne warunki zatrudnienia i miła atmosfera. Wymagania: -Niekaralność, -Sumienność i dokładność; -Odpowiednia organizacja pracy; ** Mile widziane doświadczenie w pracy na takim lub podobnym stanowisku; Dodatkowe informacje pod: 609 017 769. Osoby zainteresowane prosimy o niezwłoczny kontakt pod wskazanym w ogłoszeniu numerem lub o przesłanie CV, wraz z informacją o stopniu niepełnosprawności oraz zawierającym zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji.
Wymiar i forma zatrudnienia
1/1 - pełen etat, umowa o pracę

Informacje dotyczące preferowanego kandydata

Wymagania
Niekaralność, -Sumienność i dokładność; -Odpowiednia organizacja pracy; ** Mile widziane doświadczenie w pracy na takim lub podobnym stanowisku;
Dodatkowe informacje
Osoby zainteresowane prosimy o niezwłoczny kontakt pod wskazanym w ogłoszeniu numerem lub o przesłanie CV, wraz z informacją o stopniu niepełnosprawności oraz zawierającym zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji.