Włącz standardowy schemat kolorów Włącz kontrastowy schemat kolorów
Mapa serwisu
Kontakt
Serwis bez barier

Pracownik ochrony- Chodzież

Oferta pracy w firmie Inter Group Sp. z o.o.

Data dodania: 2018-02-15


Aplikuj na tą ofertę

Informacje dotyczące pracodawcy

Nazwa firmy
Inter Group Sp. z o.o.
Zobacz profil pracodawcy

Informacje dotyczące oferty

Dział
Lokalizacja
Chodzież, wielkopolskie
Obszar zatrudnienia
Ochrona
Główne obowiązki pracownika na danym stanowisku
Grupa Kapitałowa Inter Group zatrudni Pracowników Ochrony, posiadających orzeczenie o stopniu niepełnosprawności. Miejsce pracy: Chodzież. Oferujemy: -umowę o pracę na pełen etat; - przeszkolenie; - pełne umundurowanie; - pracę w systemie zmianowym; Wymagania: Dyspozycyjność, niekaralność i orzeczenie o stopniu niepełnosprawności; *Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku oraz posiadanie prawa jazdy. Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz z informacją o stopniu niepełnosprawności i zgodą na przetwarzanie danych osobowych do celu rekrutacji lub o kontakt pod numerem tel.: 724 700 004 albo mailowy: rekrutacja(at)intergroup.pl.
Wymiar i forma zatrudnienia
1/1 - pełen etat, umowa o pracę

Informacje dotyczące preferowanego kandydata

Wymagania
Wymagania: Dyspozycyjność, niekaralność i orzeczenie o stopniu niepełnosprawności; *Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku oraz posiadanie prawa jazdy.
Dodatkowe informacje
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz z informacją o stopniu niepełnosprawności i zgodą na przetwarzanie danych osobowych do celu rekrutacji lub o kontakt pod numerem tel.: 724 700 004 albo mailowy: rekrutacja(at)intergroup.pl.