Serwis bez barier

Referent w Dziale Rekrutacji

Oferta pracy w firmie Solid Security

Data dodania: 2018-02-13

Nazwa firmy
Solid Security

Lokalizacja
Poznań, wielkopolskie
Obszar zatrudnienia
Praca biurowa
Główne obowiązki pracownika na danym stanowisku
Obsługa pracowników i interesantów, Przygotowywanie dokumentacji pracowniczej, Redagowanie i publikacja ogłoszeń rekrutacyjnych, Sporządzanie zapotrzebowania na zaświadczenia i inne dokumenty na wniosek pracowników, Bieżące raportowanie pracy Ewidencjonowanie i archiwizowanie dokumentów zgodnie z wytycznymi firmy
Wymiar i forma zatrudnienia

Wymagania
Wykształcenie minimum średnie Dobra organizacja pracy Umiejętność pracy pod presją czasu Łatwość nawiązywania kontaktów, otwartość Znajomość pakietu MS Office Doświadczenie w Dziale Rekrutacji będzie dodatkowym atutem
Praca od poniedziałku do piątku w godz 8:00-16:00 ( również skrócony wymiar czasu pracy), Wymagana niekaralność, Biuro nie jest dostosowane do potrzeb osób z dużymi ograniczeniami ruchowymi i na wózkach,