Serwis bez barier

Referent d/s Kadr i Płac

Oferta pracy w firmie

Data dodania: 2018-02-13

Lokalizacja
Chorzów, śląskie
Obszar zatrudnienia
HR/kadry
Główne obowiązki pracownika na danym stanowisku
Jesteśmy Zakładem Pracy aktywizujacy istniejącym na rynku od ponad 20 lat. Zatrudniamy ponad 1500 pracowników niepełnosprawnych na terenie całej Polski. Dbamy o pracowników budując pozytywne relacje wzajemnego zaufania, dzięki czemu rozwijamy się, pozyskując nowe rynki. Obecnie poszukujemy trzech osób z niepełnosprawnością do działu Kadr i Płac w siedzibie firmy w Chorzowie. ZAKRES OBOWIĄZKÓW : realizacja procesów zatrudniania pracowników. naliczanie płac, koordynacja urlopów pracowniczych. prowadzenie dokumentacji pracowniczej. obsługa programów kadrowo-płacowych budowanie wewnętrznej bazy danych. zastosowanie przepisów prawa pracy WYMAGANIA : orzeczenie o niepełnosprawności. wykształcenie min. średnie bardzo dobra znajomość programu Płatnik i Symfonia doświadczenie w dziale kadr i płac samodzielność i dobra organizacja pracy. dobra znajomość pakietu ,,Office'', Excel oraz obsługa urządzeń biurowych. OFERUJEMY: - Umowę o pracę, wynagrodzenie po okresie próbnym 2200 zł netto+ - praca jedną zmianę w godzinach 7:00 - 15:00 - praca od poniedziałku do piątku - Przywileje wynikające z zatrudnienia osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności: dodatkowy urlop 10 dni (przysługuje dla grup znacznych i umiarkowanych), zwrot kosztów leczenia, zwrot kosztów za realizację recept, paczki dla dzieci, częściowy zwrot kosztów za dojazdy oraz wiele innych. Wymagane dokumenty: CV wraz z informacją o stopniu niepełnosprawności prosimy kierować na adres: d.kuligowska (małpka) probet. info. pl Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami spełniającymi wszystkie wymogi. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)"
Wymiar i forma zatrudnienia