Serwis bez barier

Zastępca Dyrektora Regionu

Oferta pracy w firmie

Data dodania: 2018-02-13

Lokalizacja
Poznań, wielkopolskie
Obszar zatrudnienia
Obsługa klienta
Główne obowiązki pracownika na danym stanowisku
Rzetelna firma działająca na polskim rynku ponad 20 lat w branży usług ochrony i czystości, leasingu pracowniczego, obsługi nieruchomości i innych usług dla Biznesu, w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje osoby na stanowisko: Zastępca Dyrektora Regionu Miejsce pracy: Poznań i Woj. Wielkopolskie - WYMAGANIA: ~ Wykształcenie wyższe ~ Orzeczenie o niepełnosprawności ~ co najmniej roczne doświadczenie na stanowiskach kierowniczych w branży usług ochrony, zarządzania nieruchomościami, Outsourcingu usług itp. ~ udokumentowane doświadczenie w zarządzaniu dużym zespołem pracowników ~ Wysoka znajomość obsługi komputera (Excel, Word) ~ Dyspozycyjność ~ Prawo jazdy. ~ Samodyscyplina i bardzo dobra organizacja pracy własnej i podległego zespołu - OBOWIĄZKI: ~ Nadzór nad obiektami, biurem regionalnym i personelem zarządzającym oraz przebiegiem prac związanych z usługami na danym obszarze. ~ Stała współpraca z obecnymi kontrahentami oraz pozyskiwanie nowych źródeł współpracy . - OFERUJEMY: ~ Atrakcyjne wynagrodzenie . ~ Pracę w firmie o ugruntowanej i stabilnej pozycji na rynku . ~ Możliwość dalszego rozwoju zawodowego oraz awansu. ~ Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę ~ Posiadamy własną flotę samochodów służbowych do dyspozycji oraz zapewniamy niezbędne narzędzia pracy tj.samochód, laptop, telefon. Osoby zainteresowane i spełniające wskazane wymogi, proszę o składanie dokumentów aplikacyjnych (CV+list motywacyjny) za pomocą portalu lub na adres: d.kuligowska (małpa) probet.info.pl Proszę o przesłanie swojego CV wraz z informacją o posiadanym stopniu niepełnosprawności oraz klauzulą: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2014 roku, poz. 1182 z późn. zm.). Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Wymiar i forma zatrudnienia