Serwis bez barier

Pracownik magazynu z orzeczeniem

Oferta pracy w firmie Probet Sp. z o.o.

Data dodania: 2018-02-11

Nazwa firmy
Probet Sp. z o.o.

Lokalizacja
Wojkowice, dolnośląskie
Obszar zatrudnienia
Magazyn
Główne obowiązki pracownika na danym stanowisku
ZAKRES OBOWIĄZKÓW - Repack - przepakowywanie towaru. - Kompletowanie towaru zgodnie z dokumentacją magazynową. - Obsługa wózka widłowego, również wysokiego składu. - Inne prace magazynowe, w tym porządkowe na terenie magazynu. - Praca od poniedziałku do niedzieli: równoważny czas pracy - trzy zmiany.
Wymiar i forma zatrudnienia

Wymagania
WYMAGANIA - Oczekiwane orzeczenie o niepełnosprawności. - Samodzielność, umiejętność pracy w zespole. - Brak przeciwwskazań zdrowotnych do pracy na proponowanym stanowisku. - Gotowość do podjęcia zatrudnienia od zaraz. - Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku. - Mile widziane uprawnienia do obsługi wózków widłowych.
OFERUJEMY - Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę i pełny etat. - Wynagrodzenie 2100 zł netto - na konto + dodatek za pracę w godzinach nocnych zgodnie z kodeksem pracy. - Zwrot kosztów dojazdu do miejsca pracy. - Bezpłatny transport na trasie: Strzelin-Wojkowice-Strzelin. - Bezpłatny transport na trasie: Ziębice-Wojkowice-Ziębice. - Bezpłatny transport na trasie: Paczków-Wojkowice-Paczków. - Możliwość rozwoju zawodowego i awansu. - Pracę w firmie o ugruntowanej i stabilnej pozycji na rynku. - Przywileje wynikające z zatrudnienia przy posiadanym orzeczeniu o niepełnosprawności. KONTAKT z DZIAŁEM REKRUTACJI: Rafał Tel. 799 015 427