Serwis bez barier

Specjalista ds. sprzedaży z wiedzą techniczną!

Oferta pracy w firmie SOD-Janiszewski

Data dodania: 2018-02-09

Nazwa firmy
SOD-Janiszewski

Lokalizacja
Polska, mazowieckie
Obszar zatrudnienia
Handel/sprzedaż
Główne obowiązki pracownika na danym stanowisku
Zależy nam na tym, by Twoje działania głównie dotyczyły: wzrostu poziomu sprzedaży, pozyskiwania nowych klientów, obsługi klientów bieżących, przygotowywania ofert handlowych, uzupełniania bazy CRM;
Wymiar i forma zatrudnienia

Wymagania
wiedza techniczna z zakresu obróbki skrawaniem (znajomość maszyn CNC, kodu NC itp.), praca na podobnym stanowisku, umiejętności interpersonalne, umiejętność obsługi komputera, łatwość nawiązywania kontaktów, doświadczenie w prowadzeniu rozmów z kontrahentami; Mile widziane: wykształcenie techniczne, znajomość podstaw oprogramowania CIMCO, znajomość języka angielskiego.
Oferujemy: pracę w trybie zdalnym, zadaniową, elastyczne godziny pracy (pomiędzy 7:00 - 17:00), wynagrodzenie podstawowe + premiowy system motywacyjny (po okresie próbnym), bardzo ciekawą i samodzielną, stabilną pracę, Zachęcamy do aplikowania poprzez wysłanie CV na adres mailowy: malgorzata.r@sod-janiszewski.pl lub kontaktując się pod numerem telefonu: 517-745-003.