Serwis bez barier

Pracownik serwisu sprzątającego, z orzeczeniem - Łódź

Oferta pracy w firmie Inter Group Sp. z o.o.

Data dodania: 2018-02-09

Nazwa firmy
Inter Group Sp. z o.o.

Lokalizacja
Łódż, Olechów, łódzkie
Obszar zatrudnienia
Sprzątanie
Główne obowiązki pracownika na danym stanowisku
Poszukujemy Pań z orzeczeniem o niepełnosprawności do utrzymania czystości wnętrz salonu meblowego w Łodzi (Olechów). Oferujemy: umowę o pracę, przeszkolenie (doświadczenie nie jest wymagane), miłą atmosferę i niezbędny do pracy sprzęt. Wymagania: -orzeczenie o niepełnosprawności; -dokładność, sumienność; -**mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku; Osoby zainteresowanie prosimy o kontakt poprzez portal - CV, wraz z informacją o stopniu niepełnosprawności i zgodą na przetwarzanie danych do celów rekrutacji lub pod numer: 667 047 337 .
Wymiar i forma zatrudnienia

Wymagania
-orzeczenie o niepełnosprawności; -dokładność, sumienność; -**mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
Osoby zainteresowanie prosimy o kontakt poprzez portal - CV, wraz z informacją o stopniu niepełnosprawności i zgodą na przetwarzanie danych do celów rekrutacji lub pod numer: 667 047 337 .