Serwis bez barier

pracownik ochrony - dozoru TRZEMESZNO

Oferta pracy w firmie Impuls Security

Data dodania: 2018-02-09

Nazwa firmy
Impuls Security

Lokalizacja
TRZEMESZNO, wielkopolskie
Obszar zatrudnienia
Ochrona
Główne obowiązki pracownika na danym stanowisku
ewidencja gości, ewidencja pojazdów, obsługa pieca w godzinach nocnych, wykonywanie obchodów, rejestr zdarzeń, kontrola bagaży pracowników zleceniodawcy
Wymiar i forma zatrudnienia

Wymagania
aktualnego orzeczenia o niepełnosprawności, niekaralności, dyspozycyjności w godzinach 7:00-19:00 oraz 19:00-7:00, mile widziane doświadczenie w ochronie, mile widziane doświadczenie na recepcji
Zapewniamy: stałe zatrudnienie, umowę o pracę, pracę w systemie dwuzmianowym , wsparcie koordynatora obiektu