Serwis bez barier

Pracownik ochrony, z orzeczeniem - GORTATOWO

Oferta pracy w firmie Inter Group Sp. z o.o.

Data dodania: 2018-02-09

Nazwa firmy
Inter Group Sp. z o.o.

Lokalizacja
Gortatowo, wielkopolskie
Obszar zatrudnienia
Ochrona
Główne obowiązki pracownika na danym stanowisku
Zatrudnimy chętnych, z orzeczeniem o niepełnosprawności - do pracy w charakterze: Pracownik ochrony / wartownik, na terenie: Gortatowo, koło Swarzędza. Oferowana jest: -umowa o pracę, -pełne umundurowanie, -przeszkolenie, -praca na zmiany; Kandydaci powinni: -być niekarani, -dyspozycyjni, -zaangażowani; Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV przez portal wraz z informacją o stopniu niepełnosprawności, wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji. Kontakt - więcej informacji: 724 001 777.
Wymiar i forma zatrudnienia

Wymagania
Kandydaci powinni: -być niekarani, -dyspozycyjni, -zaangażowani;
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV przez portal wraz z informacją o stopniu niepełnosprawności, wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji. Kontakt - więcej informacji: 724 001 777.