Telefoniczna rejestratorka z orzeczeniem o niepełnosprawności

Oferta pracy w firmie

Data dodania: 2018-02-08

Lokalizacja
Kraków, małopolskie
Obszar zatrudnienia
Obsługa klienta
Główne obowiązki pracownika na danym stanowisku
- telefoniczne potwierdzanie wizyt zarejestrowanych pacjentów - udzielanie informacji na temat oferowanych usług - dodawanie/przekładanie/odwoływanie wizyt klientów/pacjentów - nadzór nad kalendarzem firmowym zgodnie z wewnętrznymi procedurami
Wymiar i forma zatrudnienia

Wymagania
- aktualne orzeczenie o niepełnosprawności - komunikatywność - dobra znajomość obsługi komputera i Internetu
Oferujemy: - zatrudnienie na podstawie umowy o pracę - pracę w zgranym zespole - w miarę elastyczny grafik pracy