Serwis bez barier

Asystent/-ka ds. Kadr i Płac

Oferta pracy w firmie PowerJobs

Data dodania: 2018-02-08

Nazwa firmy
PowerJobs

Lokalizacja
Katowice, śląskie
Obszar zatrudnienia
Księgowość/podatki
Główne obowiązki pracownika na danym stanowisku
PowerJobs to Agencja Pracy Tymczasowej (nr licencji 11749) działająca w ramach spółki ETC Group. W związku z dynamicznym rozwojem, poszukujemy Kandydatów na stanowisko: Asystent/-ka ds. Kadr i Płac OPIS STANOWISKA: - Wystawianie umów oraz świadectw pracy Pracownikom Tymczasowym; - Prowadzenie ewidencji absencji (urlopy, zwolnienia lekarskie itp.); - Kompleksowe zarządzanie aktami osobowymi; - Archiwizacja dokumentów kadrowo-płacowych; - Prowadzenie korespondencji z instytucjami zewnętrznymi (US, ZUS, kancelarie komornicze itp.);
Wymiar i forma zatrudnienia

Wymagania
- Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku; - Atutem będzie umiejętność obsługi programu Płatnik oraz CDN Optima Kadry i Płace; - Samodzielność, umiejętność pracy pod presją czasu.
Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie CV. Telefon: 735 99 33 11