Serwis bez barier

Pana do pchania wózków, prace porządkowe Auchan Nowy Sącz

Oferta pracy w firmie MEGA-SERVICE

Data dodania: 2018-02-08

Nazwa firmy
MEGA-SERVICE

Lokalizacja
Nowy Sącz, małopolskie
Obszar zatrudnienia
Sprzątanie
Główne obowiązki pracownika na danym stanowisku
Poszukuję Pana z aktualnym orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności do pchania wózków, prace porządkowe w Auchan Nowy Sącz, praca na zmiany
Wymiar i forma zatrudnienia

Wymagania
WYMAGANIA/OBOWIĄZKI: - aktualne orzeczenie o stopniu niepełnosprawności - chęci do podjęcia pracy - nie jest wymagane doświadczenie ale mile widziane - pchanie wózków - praca na maszynie czyszczącej
OFERUJEMY: - umowę o pracę - wynagrodzenie 2100 zł brutto - stałą pracę - terminową wypłatę wynagrodzenia Osoby zainteresowane proszę o kontakt od poniedziałku do piątku godz. 8-17, tel 501 626 268 lub przesłanie CV.