Serwis bez barier

Listonosz pieszy

Oferta pracy w firmie Integracja

Data dodania: 2018-02-08

Nazwa firmy
Integracja

Lokalizacja
Warszawa - Świętokrzyska, mazowieckie
Obszar zatrudnienia
inne (jakie?)
Główne obowiązki pracownika na danym stanowisku
Dla Naszego Partnera poszukujemy na stanowisko: Listonosz pieszy. przygotowanie korespondencji do doręczenia, doręczanie korespondencji i przekazów pieniężnych, realizacja planów sprzedażowych dotyczących wybranych usług i towarów, praca z ludźmi, z wykorzystaniem nowoczesnych narzędzi.
Wymiar i forma zatrudnienia

Wymagania
Wymagania: Jeśli: chętnie się uczysz - nie wymagamy doświadczenia, jesteś samodzielny/a i cenisz sobie swobodę działania, jesteś osobą sumienną i odpowiedzialną oraz lubisz pracę z ludźmi, jesteś osobą sprawną fizycznie.
Oferujemy: umowę o pracę na czas określony, pensję zawsze na czas i premię miesięczną, wolne weekendy, trzynastą pensję i dodatek stażowy, dofinansowanie do wypoczynku , atrakcyjne warunki zakupu prywatnej opieki medycznej i karty Multisport.