Serwis bez barier

Sprzątanie, z orzeczeniem - Bydgoszcz OD ZARAZ

Oferta pracy w firmie Inter Group Sp. z o.o.

Data dodania: 2018-02-07

Nazwa firmy
Inter Group Sp. z o.o.

Lokalizacja
Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
Obszar zatrudnienia
Sprzątanie
Główne obowiązki pracownika na danym stanowisku
Grupa Kapitałowa Inter Group zatrudni Panie na stanowisko Pracownika serwisu sprzątającego, z orzeczeniem, na teren Bydgoszczy. *Mile widziane osoby na emeryturze, z orzeczeniem o niepełnosprawności; Oferujemy umowę o pracę, na pół etatu, przeszkolenie, miłą atmosferę w pracy oraz niezbędny sprzęt. Praca dotyczy sklepu meblowego, od godz. 12-16 (ul. Toruńska). Wymagamy: Dokładności i sumienności w wykonywaniu obowiązków, niekaralności oraz dobrej organizacji czasu i miejsca pracy; Osoby zainteresowane zapraszamy do w przesłania CV ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych do celów przeprowadzenia procesu rekrutacji tu lub mailowo: rekrutacja@intergroup.pl. Tel: 724 001 022 lub 724 001 777.
Wymiar i forma zatrudnienia

Wymagania
Wymagamy: Dokładności i sumienności w wykonywaniu obowiązków, niekaralności oraz dobrej organizacji czasu i miejsca pracy;
Osoby zainteresowane zapraszamy do w przesłania CV ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych do celów przeprowadzenia procesu rekrutacji tu lub mailowo: rekrutacja@intergroup.pl. Tel: 724 001 022 lub 724 001 777.