Serwis bez barier

Pracownik pomocniczy produkcji

Oferta pracy w firmie

Data dodania: 2018-02-07

Lokalizacja
Bielsko-Biała, ul. Konwojowa, śląskie
Obszar zatrudnienia
Praca fizyczna
Główne obowiązki pracownika na danym stanowisku
- ZAKRES OBOWIĄZKÓW : ~ Wykonywanie prac porządkowych na produkcji. ~ Wykonywanie drobnych prac porządkowych na zewnątrz
Wymiar i forma zatrudnienia

Wymagania
Aktualne orzeczenie o niepełnosprawności
W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osób chcących podjąć pracę na stanowisku: Pracownik pomocniczy produkcji. Miejsce pracy: Bielsko-Biała, ul. Konwojowa Godziny pracy: poniedziałek - piątek: 06:00 - 14:00; 14:00 - 22:00 - OFERUJEMY : ~ Pracę w firmie o ugruntowanej i stabilnej pozycji na rynku . ~ Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę. ~ Pracę na dwie zmiany, weekendy wolne, ~ Wynagrodzenie: 1700 zł netto / 1800 zł netto ( do wypłaty) ~ Terminowość wypłat wynagrodzeń. Cv wraz z informacją o stopniu niepełnosprawności proszę przesłać na adres a.zarzycka@probet.info.pl lub proszę o kontakt pod podanym numerem telefonu 797198122