Serwis bez barier

Pomoc kuchenna

Oferta pracy w firmie Kancelaria Prawno Finansowa PARTNERZY

Data dodania: 2018-02-07

Nazwa firmy
Kancelaria Prawno Finansowa PARTNERZY

Lokalizacja
Chwaszczyno, pomorskie
Obszar zatrudnienia
Gastronomia
Główne obowiązki pracownika na danym stanowisku
Kancelaria PARTNERZY dla swojego klienta, Maciej Butrym SYTY KOCIOŁEK, poszukuje pracownika na stanowisko pomoc kuchenna. Obowiązki: - obsługa pieca do pizzy, - przygotowywanie potraw z karty menu, - dbanie o porządek i czystość na stanowisku pracy, - przestrzeganie procedur HACCAP.
Wymiar i forma zatrudnienia

Wymagania
- dobra organizacja pracy, - umiejętność pracy w zespole, - osoba do przyuczenia, - mile widziane osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności. Oferujemy: - pełen etat - umowa o pracę, - miłą atmosferę, - przeszkolenie do wykonywanej pracy.
Osoby mające orzeczenie o niepełnosprawności prosimy o dołączenie skanu orzeczenia. Prosimy o przesłanie aplikacji (cv) na adres: rekrutacja@prawo-gdansk.pl Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.