Serwis bez barier

Magazynier z orzeczeniem o niepełnosprawności

Oferta pracy w firmie

Data dodania: 2018-02-07

Lokalizacja
Rzeszów, ul. Wspólna, podkarpackie
Obszar zatrudnienia
Praca fizyczna
Główne obowiązki pracownika na danym stanowisku
Zakres obowiązków obejmuje m.in. kompletowanie towaru zgodnie z zamówieniem, pakowanie, oklejanie, rozkładanie towaru na regały
Wymiar i forma zatrudnienia

Wymagania
Aktualne orzeczenie o niepełnosprawności
Pilnie zatrudnię kilku pracowników na stanowisko magazynier-magazyn branży samochodowej. Oferta skierowana do osób niepełnosprawnych. Miejsce pracy: Rzeszów, ul. Wspólna Oferuję umowę o pracę, pracę w systemie 2 zmianowym od poniedziałku do piątku, Wynagrodzenie: 1800 netto w okresie próbnym, 1900 netto po okresie próbnym. Cv wraz z informacją o stopniu niepełnosprawności proszę przesłać na adres a.zarzycka@probet.info.pl lub proszę o kontakt pod podanym numerem telefonu 797198122