Serwis bez barier

biurowo/magazynowo/produkcyjne

Oferta pracy w firmie MM-Decor

Data dodania: 2018-02-07

Nazwa firmy
MM-Decor

Lokalizacja
Rybnik, śląskie
Obszar zatrudnienia
Praca biurowa
Główne obowiązki pracownika na danym stanowisku
Telefoniczna i mailowa obsługa klienta, praca przy sprzedaży internetowej. Podstawowa segregacja dokumentów i inne prace biurowe. Przygotowywanie paczek do wysyłki kurierem. Drobne prace produkcyjno-wykończeniowe (obszywanie lamówką, przycinanie chodników itp)
Wymiar i forma zatrudnienia

Wymagania
- obsługa komputera i podstawowych programów - możliwosć wykonywania prostych prac magazynowych i produkcyjnych (konieczne przemieszczanie się po schodach parter - 1 piętro) - mile widziana znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego
Dodatkowe informacje
Możliwe również zatrudnienie na 1/2 lub 3/4 etatu