Magazynier operator wózka widłowego z orzeczeniem o niepełnosprawności

Oferta pracy w firmie

Data dodania: 2018-02-07

Lokalizacja
Dąbrowa Górnicza, ul. Roździeńskiego, śląskie
Obszar zatrudnienia
Praca fizyczna
Główne obowiązki pracownika na danym stanowisku
W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osób chcących podjąć pracę na stanowisku: Magazynier - operator wózka widłowego. MIEJSCE PRACY: Dąbrowa Górnicza, Roździeńskiego ZAKRES OBOWIĄZKÓW: - Zbieranie towaru za pomocą wózków widłowych. - Kompletacja zamówień. - Pakowanie towarów. - Rozkładanie towaru na regały- ręcznie i przy użyciu wózków widłowych.
Wymiar i forma zatrudnienia

Wymagania
WYMAGANIA: - Aktualne orzeczenie o niepełnosprawności. - Uprawnienia do obsługi wózków widłowych wysokiego składu. - Mile widziane doświadczenie w pracy na stanowisku magazyniera. - Niepełnosprawność nie może być przeszkodą w podjęciu pracy na oferowanym stanowisku.
Oferujemy: - Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę. - Pełny etat. - Praca na 2 zmiany. - Wynagrodzenie: 2150 netto + premia Osoby zainteresowane proszę o przesyłanie CV wraz z informacją o posiadanym stopniu niepełnosprawności na adres a.zarzycka@probet.info.pl lub o kontakt pod nr telefonu 797198122