Włącz standardowy schemat kolorów Włącz kontrastowy schemat kolorów
Mapa serwisu
Kontakt
Serwis bez barier

Lead Generation Specialist

Oferta pracy w firmie Pegaz Recruitment Ltd.

Data dodania: 2018-02-06


Aplikuj na tą ofertę

Informacje dotyczące pracodawcy

Nazwa firmy
Pegaz Recruitment Ltd.
Zobacz profil pracodawcy

Informacje dotyczące oferty

Dział
Lokalizacja
Rzeszów, podkarpackie
Obszar zatrudnienia
Praca biurowa
Główne obowiązki pracownika na danym stanowisku
Lead Generation Specialist. Work is from home, so invest in a comfy pair of slippers! :) Jesteśmy językowa firma rekrutacyjną z siedziba w Londynie. Poszukujemy freelancera, który regularnie - co tydzień będzie wyszukiwał 400 leadów - naszych potencjalnych klientów, czyli firm, które aktualnie poszukują na rynku brytyjskim pracowników władających biegle w języku angielskim plus dodatkowy język, np. German HR Advisor albo French Customer Service Advisor itd.
Wymiar i forma zatrudnienia
1/4 - jedna czwarta etatu, umowa zlecenia

Informacje dotyczące preferowanego kandydata

Wymagania
Od osoby na stanowisku Lead Generation Specialist będziemy wymagali: wprowadzania leadów do naszego systemu CRM, znajomości języka angielskiego, obsługi komputera, systematyczności i umiejętności organizacji czasu. To od Ciebie będzie zależeć, kiedy i ile będziesz pracować, ważne żeby leady były wysokiej jakości i żeby zostały wprowadzone do systemu do poniedziałku każdego tygodnia.
Dodatkowe informacje
Praca zdalna z domu, a więc zapomnij o meczących dojazdach do pracy i przygotuj sobie wygodne kapcie. Aplikacje proszę wysyłać na email: chris@pegazrecruitment.co.uk Nasza strona internetowa: http://pegazrecruitment.co.uk/ Facebook: https://www.facebook.com/PegazRecruitment LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/pegaz-recruitment-ltd-/ PlayBuzz: https://www.playbuzz.com/joannac18