Serwis bez barier

Pracownik produkcji

Oferta pracy w firmie

Data dodania: 2018-02-06

Lokalizacja
Gliwice, ul. Leonarda da Vinci, śląskie
Obszar zatrudnienia
Praca fizyczna
Główne obowiązki pracownika na danym stanowisku
- ZAKRES OBOWIĄZKÓW : ~ Obsługa maszyny w ruchu- wycinanie miękkich elementów (tapicerki samochodu). ~ Podklejanie za pomocą automatycznego pistoletu. ~ Praca z wkrętarką elektryczną stacjonarną. ~ Montaż plastikowych elementów do półek samochodowych.
Wymiar i forma zatrudnienia

Wymagania
- WYMAGANIA : ~ Orzeczenie o niepełnosprawności. ~ Brak przeciwwskazań zdrowotnych do pracy stojącej oraz pracy w godzinach nocnych. ~ Możliwość dojazdu do pracy na strefę ekonomiczną - Leonarda da Vinci. Godziny pracy: poniedziałek - piątek: 06:00 - 14:00; 14:00 - 22:00; 22:00 - 06:00
- OFERUJEMY : ~ Pracę w firmie o ugruntowanej i stabilnej pozycji na rynku . ~ Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę. ~ Pracę na trzy zmiany, weekendy wolne. ~ Wynagrodzenie: 1700 netto + premia za wydajność