Serwis bez barier

Magazynier

Oferta pracy w firmie

Data dodania: 2018-02-06

Lokalizacja
Skawina, ul. Hałacińskiego, małopolskie
Obszar zatrudnienia
Praca fizyczna
Główne obowiązki pracownika na danym stanowisku
Zakres obowiązków obejmuje m.in. kompletowanie towaru zgodnie z zamówieniem, pakowanie, oklejanie, rozkładanie towaru na regały
Wymiar i forma zatrudnienia

Wymagania
Wymagane jest aktualne orzeczenie o niepełnosprawności
Pilnie zatrudnię kilku pracowników na stanowisko magazynier-oferta skierowana do osób niepełnosprawnych. Miejsce pracy: Skawina, ul. Hałacińskiego. Oferuję umowę o pracę, pracę w godzinach 8-16 od poniedziałku do piątku, Wynagrodzenie 1800 netto w okresie próbnym, 1900 netto po okresie próbnym