Serwis bez barier

Operator prasy z orzeczeniem o niepełnosprawności

Oferta pracy w firmie

Data dodania: 2018-02-06

Lokalizacja
Gliwice, ul. Jana Śliwki, śląskie
Obszar zatrudnienia
Praca fizyczna
Główne obowiązki pracownika na danym stanowisku
- ZAKRES OBOWIĄZKÓW : ~ Wykonywanie prac porządkowych na produkcji. ~ Wykonywanie drobnych prac porządkowych na zewnątrz
Wymiar i forma zatrudnienia

Wymagania
- WYMAGANIA : ~ Orzeczenie o niepełnosprawności. ~ Doświadczenie na podobnym stanowisku lub jako pracownik gospodarczy ( mile widziane ) ~ Chęci do pracy
- OFERUJEMY : ~ Pracę w firmie o ugruntowanej i stabilnej pozycji na rynku . ~ Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę. ~ Pracę na dwie zmiany, weekendy wolne, ~ Wynagrodzenie: 1700 zł netto / 1800 zł netto ( do wypłaty) ~ Terminowość wypłat wynagrodzeń. Cv wraz z informacją o stopniu niepełnosprawności proszę przesłać na adres a.zarzycka@probet.info.pl lub proszę o kontakt pod podanym numerem telefonu 797198122