Serwis bez barier

Lead Generation Specialist

Oferta pracy w firmie Pegaz Recruitment Ltd.

Data dodania: 2018-02-06

Nazwa firmy
Pegaz Recruitment Ltd.

Lokalizacja
Kraków, małopolskie
Obszar zatrudnienia
Praca biurowa
Główne obowiązki pracownika na danym stanowisku
Lead Generation Specialist. Work is from home, so invest in a comfy pair of slippers! :) Jesteśmy językowa firma rekrutacyjną z siedziba w Londynie. Poszukujemy freelancera, który regularnie - co tydzień będzie wyszukiwał 400 leadów - naszych potencjalnych klientów, czyli firm, które aktualnie poszukują na rynku brytyjskim pracowników władających biegle w języku angielskim plus dodatkowy język, np. German HR Advisor albo French Customer Service Advisor itd.
Wymiar i forma zatrudnienia
1/4 - jedna czwarta etatu, umowa zlecenia

Wymagania
Od osoby na stanowisku Lead Generation Specialist będziemy wymagali: wprowadzania leadów do naszego systemu CRM, znajomości języka angielskiego, obsługi komputera, systematyczności i umiejętności organizacji czasu. To od Ciebie będzie zależeć, kiedy i ile będziesz pracować, ważne żeby leady były wysokiej jakości i żeby zostały wprowadzone do systemu do poniedziałku każdego tygodnia.
Praca zdalna z domu, a więc zapomnij o meczących dojazdach do pracy i przygotuj sobie wygodne kapcie. Aplikacje proszę wysyłać na email: chris@pegazrecruitment.co.uk Nasza strona internetowa: http://pegazrecruitment.co.uk/ Facebook: https://www.facebook.com/PegazRecruitment LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/pegaz-recruitment-ltd-/ PlayBuzz: https://www.playbuzz.com/joannac18