Serwis bez barier

Asystent/ka ds. Obsługi Robota Humanoidalnego (NSH/02/18)

Oferta pracy w firmie Weegree

Data dodania: 2018-02-06

Nazwa firmy
Weegree

Lokalizacja
Opole, opolskie
Obszar zatrudnienia
Praca biurowa
Główne obowiązki pracownika na danym stanowisku
Wsparcie dla robota obsługującego recepcję. Obsługa klienta za pomocą robota w sytuacjach wymagających interwecji człowieka. Zdalne rozwiązywanie problemów. Poszerzanie bazy wiedzy robota humanoidalnego.
Wymiar i forma zatrudnienia

Wymagania
Dobra znajomość obsługi komputera. Znajomość pakietu MS Office. Umiejętność korzystania z przeglądarek internetowych. Zaangażowanie oraz chęć do pracy Mile widziane osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności. Gotowość do pracy w godzinach popołudniowych.
Aplikuj tutaj: http://weegree.es-candidate.com/pl/application/form/271573/3005/0/