Serwis bez barier

Stanowisko ds. Rozwoju Biznesu

Oferta pracy w firmie Integracja

Data dodania: 2018-02-06

Nazwa firmy
Integracja

Lokalizacja
Warszawa, mazowieckie
Obszar zatrudnienia
Praca biurowa
Główne obowiązki pracownika na danym stanowisku
Dla Naszego Partnera poszukujemy: Pracownika ds. Rozwoju Biznesu. Zakres obowiązków: określenie strategii rozwoju usług listowych na rynku krajowym i zagranicznym, przygotowanie koncepcji i wdrażanie nowych usług dal klientów umownych, przedstawianie propozycji zapisów do regulaminu świadczenia usług pocztowych, doskonalenie i modyfikowanie istniejących usług, określenie zasad polityki cenowej i upustowej.
Wymiar i forma zatrudnienia

Wymagania
JEŚLI: -posiadasz wyższe wykształcenie, -znasz rynek usług pocztowych, - masz wysoką orientację biznesową oraz orientację na klienta, - znasz bardzo dobrze pakiet MS Office, - jesteś kreatywny.
Oferujemy: -stabilne zatrudnienie oraz umowę o pracę na zastępstwo, -pensję zawsze na czas i premię miesięczną, -trzynastą pensję i dodatek stażowy, -dofinansowanie do wypoczynku i wydarzeń kulturalnych, -atrakcyjne warunki zakupu prywatnej opieki medycznej i karty Multisport.