Serwis bez barier

Pracownik Stacji Monitorowania Alarmów

Oferta pracy w firmie SOLID SECURITY Sp. z o.o.

Data dodania: 2018-02-06

Nazwa firmy
SOLID SECURITY Sp. z o.o.

Lokalizacja
Warszawa, mazowieckie
Obszar zatrudnienia
Obsługa klienta
Główne obowiązki pracownika na danym stanowisku
- Obsługa programu komputerowego do odbierania sygnałów alarmowych - Kontakt telefoniczny z klientami w zakresie odbieranych sygnałów z obiektów monitorowanych (połączenia przychodzące i wychodzące bez sprzedaży) - Dbanie o wysoką jakość świadczonych usług
Wymiar i forma zatrudnienia

Wymagania
- Znajomość obsługi komputera - Gotowość do podjęcia pracy w systemie zmianowym (12h/24h lub 24h/48h) - Zaangażowanie do pracy - Niekaralność
Oferujemy: - Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w renomowanej polskiej firmie - Po okresie próbnym możliwość zatrudnienia na umowę o pracę - Szkolenie przygotowujące do pracy na w/w stanowisku - Ciekawą pracę z możliwością rozwoju zawodowego - Miłą atmosferę w międzypokoleniowym zespole