Serwis bez barier

Sprzątanie w klubie fitness - CENTRUM

Oferta pracy w firmie Inter Group Sp. z o.o.

Data dodania: 2018-02-06

Nazwa firmy
Inter Group Sp. z o.o.

Lokalizacja
Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
Obszar zatrudnienia
Sprzątanie
Główne obowiązki pracownika na danym stanowisku
Poszukujemy Pań do utrzymania czystości w klubie fitness, w CENTRUM Bydgoszczy. Praca na pełen etat, zmianowa, zmiany poranne lub popołudniowe, godziny do ustalenia. Oferujemy: umowę o pracę, na zmiany, w pełnym etacie, przeszkolenie, niezbędny do pracy sprzęt oraz miłą atmosferę. Możliwe również tylko nocki. Wymagania: -orzeczenie o niepełnosprawności; -dokładność, - sumienność; -dobra organizacja pracy; - *mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku; Osoby zainteresowanie prosimy o przesłanie CV poprzez portal, wraz z informacją o stopniu niepełnosprawności I zgodą na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji lub o kontakt pod numerem: 724 003 881.
Wymiar i forma zatrudnienia

Wymagania
Wymagania: -orzeczenie o niepełnosprawności; -dokładność, - sumienność; -dobra organizacja pracy; - *mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
Osoby zainteresowanie prosimy o przesłanie CV poprzez portal, wraz z informacją o stopniu niepełnosprawności I zgodą na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji lub o kontakt pod numerem: 724 003 881.