Serwis bez barier

Stanowisko ds. Analiz Obrotu Nieruchomościami

Oferta pracy w firmie Integracja

Data dodania: 2018-02-05

Nazwa firmy
Integracja

Lokalizacja
Warszawa, mazowieckie
Obszar zatrudnienia
Praca biurowa
Główne obowiązki pracownika na danym stanowisku
Dla Naszego Partnera poszukujemy: Pracownika ds.Analiz Obrotu Nieruchomościami. Zakres obowiązków: analiza dokumentacji niezbędnej do uzyskiwania zgód właścicielskich, w tym analiza dokumentacji nieruchomości, przygotowywanie dokumentacji niezbędnej do uzyskania stosownych zgód właścicielskich oraz prowadzenie wszelkich czynności skutkujących uzyskaniem zgód właścicielskich, sporządzanie sprawozdawczości zgodnie z powszechnie obowiązującymi przepisami prawa oraz wewnętrznymi przepisami spółki, analiza nieruchomości strategicznych, istotnych i innych tego wymagających kierowanych do sprzedaży pod względem ich potencjału rynkowego.
Wymiar i forma zatrudnienia

Wymagania
Wymagania: jeśli posiadasz wykształcenie wyższe, ukończyłeś/aś studia podyplomowe z obszaru nieruchomości, posiadasz licencje z obszaru nieruchomości (mile widziane), masz doświadczenie w obrocie lub zarządzaniu nieruchomościami (min 2 lata), znasz programy pakietu MS Office, w szczególności MS Excel, dobrze się komunikujesz oraz posiadasz umiejętności pracy w zespole, potrafisz dobrze organizować własną pracę, cechujesz się sumiennością i terminowością oraz konsekwencją w działaniu, angażujesz się w realizację postawionych celów.
Oferujemy: stabilne zatrudnienie oraz umowę o pracę, pensję zawsze na czas i premię miesięczną, trzynastą pensję i dodatek stażowy, dofinansowanie do wypoczynku i wydarzeń kulturalnych, atrakcyjne warunki zakupu prywatnej opieki medycznej i karty Multisport.