Serwis bez barier

Pracownik administracyjno-biurowy

Oferta pracy w firmie eSky

Data dodania: 2018-02-05

Nazwa firmy
eSky

Lokalizacja
Katowice, śląskie
Obszar zatrudnienia
Praca biurowa
Główne obowiązki pracownika na danym stanowisku
- Zapewnienie sprawnego funkcjonowania sekretariatu firmy - Obsługa korespondencji, połączeń telefonicznych, pomoc w organizacji spotkań - Dbanie o prawidłowy obieg dokumentów, w tym ich rejestracja w elektronicznym systemie - Dbanie o zaopatrzenie biura w materiały gospodarcze i biurowe - Wsparcie organizacyjne i administracyjne pozostałych pracowników firmy - Inne prace administracyjne na zlecenie przełożonego - Dbanie o dobry wizerunek firmy
Wymiar i forma zatrudnienia

Wymagania
- Otwartość, komunikatywność i pozytywne nastawienie do ludzi - Wysoka kultura osobista i zaangażowanie w powierzone zadania - Samodzielność i doskonałe umiejętności organizacyjne - Dobra znajomość pakietu MS Office (Word, Excel) - Co najmniej komunikatywna znajomość j. angielskiego (praca w międzynarodowej firmie) Mile widziane: - Prawo jazdy kat. B - Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku - Mile widziani studenci studiów zaocznych (wymagana gotowość do pracy w dniach pon - pt) - Mile widziane osoby z orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności (w przypadku posiadania takiego orzeczenia uprzejmie prosimy o zamieszczenie tej informacji w CV)
Wzbudziliśmy Twoje zainteresowanie? Aplikuj:http://bit.ly/2EFuTDQ