Serwis bez barier

Magazynier - kierowca

Oferta pracy w firmie Kancelaria Prawno Finansowa PARTNERZY

Data dodania: 2018-02-05

Nazwa firmy
Kancelaria Prawno Finansowa PARTNERZY

Lokalizacja
Kaniczki, pomorskie
Obszar zatrudnienia
Handel/sprzedaż
Główne obowiązki pracownika na danym stanowisku
- kontakt i obsługa Klienta, - przyjmowanie towaru zgodnie z zamówieniem, - sporządzanie dokumentacji m.in zamówień, faktur, - wydawanie towaru zgodnie z zamówieniem, - przyjmowanie zamówień, - przestrzeganie terminów realizacji zamówień, - kontrola załadunków zamówień m.in. pod względem wagi, - utrzymanie porządku miejsca pracy, - przestrzeganie przepisów BHP.
Wymiar i forma zatrudnienia

Wymagania
- orzeczenie o stopniu niepełnosprawności, - wykształcenie minimum zawodowe, - prawo jazdy kat. B, - chęć do pracy, - osoba komunikatywna, odpowiedzialna, rzetelna, - znajomość pakietu Office, - mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.
Oferujemy: - pełen etat - umowa o pracę, - miłą atmosferę, - szkolenia, przyuczymy do zawodu. Osoby mające orzeczenie o niepełnosprawności prosimy o dołączenie skanu orzeczenia. Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Prosimy o dołączenie do aplikacji następującej klauzuli dot. przetwarzania danych osobowych : "Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Kancelarię Prawno-Finansową PARTNERZY Adam Kucharski z siedzibą w Gdańsku (80-219) przy Al. Zwycięstwa 35/2 moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji tego oraz wszelkich innych realizowanych procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)." Prosimy o przesłanie aplikacji (cv) na adres: rekrutacja@prawo-gdansk.pl