Serwis bez barier

Operator ładowarki teleskopowej

Oferta pracy w firmie Kancelaria Prawno Finansowa PARTNERZY

Data dodania: 2018-02-05

Nazwa firmy
Kancelaria Prawno Finansowa PARTNERZY

Lokalizacja
Kaniczki, pomorskie
Obszar zatrudnienia
Praca fizyczna
Główne obowiązki pracownika na danym stanowisku
- przyjmowanie towaru (węgla na skład opału), - ważenie towaru, - załadunek towaru (węgla) za pomocą ładowarki teleskopowej, - utrzymanie porządku miejsca pracy, - przestrzeganie przepisów BHP.
Wymiar i forma zatrudnienia

Wymagania
- orzeczenie o stopniu niepełnosprawności, - wykształcenie minimum podstawowe/gimnazjalne, - osoba do przyuczenia, - osoba rzetelna, odpowiedzialna, sumienna, - chęć do pracy i nabywania nowych umiejętności, - prawo jazdy kat. B oraz uprawnienia na wózki widłowe (ładowarki teleskopowe) będą dodatkowym atutem.
Oferujemy: - pełen etat - umowa o pracę, - miłą atmosferę, - szkolenia, przyuczymy do zawodu. Osoby mające orzeczenie o niepełnosprawności prosimy o dołączenie skanu orzeczenia. Prosimy o przesłanie aplikacji (cv) na adres: rekrutacja@prawo-gdansk.pl Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Prosimy o dołączenie do aplikacji następującej klauzuli dot. przetwarzania danych osobowych : "Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Kancelarię Prawno-Finansową PARTNERZY Adam Kucharski z siedzibą w Gdańsku (80-219) przy Al. Zwycięstwa 35/2 moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji tego oraz wszelkich innych realizowanych procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)."