Serwis bez barier

specjalista ds. kadr i płac

Oferta pracy w firmie Impuls Security

Data dodania: 2018-02-02

Nazwa firmy
Impuls Security

Lokalizacja
Poznań, wielkopolskie
Obszar zatrudnienia
HR/kadry
Główne obowiązki pracownika na danym stanowisku
- prowadzenie obsługi kadrowo-płacowej pracowników, - sporządzanie dokumentów kształtujących stosunek pracy, - naliczanie wynagrodzeń, ekwiwalentów oraz innych składników, - sporządzanie deklaracji ZUS, GUS, PIT, PFRON, - prowadzenie rozliczeń z ZUS i US, - rozliczanie czasu pracy w systemie zmianowym, - prowadzenie ewidencji absencji, badań wstępnych i okresowych oraz szkoleń BHP, - przygotowywanie świadectw pracy i zaświadczeń.
Wymiar i forma zatrudnienia

Wymagania
- doświadczenia na samodzielnym stanowisku, - bardzo dobrej wiedzy z zakresu prawa pracy, przepisów kadrowych oraz ubezpieczeń społecznych, - doświadczenie w obsłudze programów kadrowo - płacowych (mile widziana obsługa programu Enova, wymagana obsługa programu Płatnik), - bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, - orzeczenie o stopniu niepełnosprawności - mile widziane.
- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, - uczciwe, przejrzyste warunki wynagradzania, wynagrodzenie dostosowane do poziomu doświadczenia i kompetencji, - narzędzia niezbędne do pracy, - przyjazną atmosferę pracy, - możliwość rozwoju zawodowego. Do przesyłanej oferty prosimy dołączyć następującą klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy w celu realizacji obecnego i przyszłych procesów rekrutacji oraz na potrzeby pośrednictwa z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych Dz. U. 97.133.883).