Serwis bez barier

Doradca Klienta w Salonie

Oferta pracy w firmie Polski HR A-Trybut

Data dodania: 2018-02-02

Nazwa firmy
Polski HR A-Trybut

Lokalizacja
Gdańsk, pomorskie
Obszar zatrudnienia
Obsługa klienta
Główne obowiązki pracownika na danym stanowisku
o Nawiązywanie i utrzymywanie relacji z klientem o Profesjonalne informowanie klienta o aktualnej ofercie firmy o Sprzedaż produktów w ramach portfolio firmy o Budowanie pozytywnego wizerunku firmy o Stałe uaktualnianie wiedzy o ofercie firmy i rynku telekomunikacyjnym
Wymiar i forma zatrudnienia

Wymagania
o Aktualne orzeczenie o niepełnosprawności o Kreatywności i wysokie kompetencje interpersonalne o Wysoka kultura osobista o Motywacja do pracy i zaangażowanie o Preferowane wykształcenie średnie lub wyższe