Serwis bez barier

Asystent/-ka ds. Administracji

Oferta pracy w firmie PowerJobs

Data dodania: 2018-02-02

Nazwa firmy
PowerJobs

Lokalizacja
Katowice, śląskie
Obszar zatrudnienia
Sekretariat
Główne obowiązki pracownika na danym stanowisku
PowerJobs - Firma specjalizująca się w pracy tymczasowej oraz doradztwie personalnym poszukuje Kandydatów na stanowisko: Asystent/-ka ds. Administracji (z orzeczeniem o niepełnosprawności) LOKALIZACJA: Katowice (centrum) OPIS STANOWISKA: - Bieżąca obsługa gości, pracowników tymczasowych itp., - Obsługa spotkań (przygotowywanie kawy, herbaty, ewentualnego poczęstunku), - Przyjmowanie i odpowiednie przekierowanie połączeń telefonicznych, - Rejestr poczty przychodzącej i wychodzącej oraz jej odpowiednia dystrybucja między działami firmy, - Obsługa urządzeń biurowych, - Pomoc i kontakt z firmami zewnętrznymi (zlecone konkretne zadania administracyjne, awarie itp.), - Prowadzenie rejestru rezerwacji sal konferencyjnych, - Bieżąca pomoc pracownikom innych działów (rejestr braków wewnętrznych, art. biurowych itp.).
Wymiar i forma zatrudnienia

Wymagania
- Orzeczenie o niepełnosprawności, - Kreatywność oraz umiejętności analityczne, - Bardzo dobra organizacja pracy własnej, wielozadaniowość, - Doskonała znajomość Pakietu Office (głównie Excel), - Umiejętność pracy pod presją czasu, - Komunikatywność.
Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie CV. Zachęcamy do polubienia fanpage PowerJobs na Facebooku, gdzie można znaleźć nasze aktualne oferty pracy.