Serwis bez barier

INFORMATYK / JUNIOR ADMINISTRATOR

Oferta pracy w firmie PowerJobs

Data dodania: 2018-02-02

Nazwa firmy
PowerJobs

Lokalizacja
Katowice, śląskie
Obszar zatrudnienia
Informatyka
Główne obowiązki pracownika na danym stanowisku
PowerJobs jest agencją pracy tymczasowej, częścią ETC Group Sp. z o.o., którą tworzy kreatywny zespół z dziesięcioletnim doświadczeniem w realizacji indywidualnych i kompleksowych projektów rekrutacyjnych. Do wsparcia naszego zespołu, w chwili obecnej poszukujemy kandydata na stanowisko: INFORMATYK / JUNIOR ADMINISTRATOR OBOWIĄZKI: - Umiejętność konfiguracji sprzętu komputerowego / sieciowego, - Bezpośrednie oraz zdalne wsparcie techniczne użytkowników w zakresie oprogramowania systemowego, użytkowego oraz sprzętu komputerowego i urządzeń peryferyjnych, - Zarządzanie urządzeniami wejścia/wyjścia (takich jak skaner, drukarka)
Wymiar i forma zatrudnienia

Wymagania
- Wiedza pozwalająca na samodzielną pracę na stanowisku informatyka, - Nastawienie na zdobywanie wiedzy oraz rozwijanie umiejętności, - Znajomość problematyki sieciowej, - Bardzo dobra znajomość systemu Windows, MS Office, - Umiejętność pracy w grupie, - Umiejętność organizacji pracy, - Preferowana osoba z orzeczeniem o niepełnosprawności
Oferujemy: - Możliwość indywidualnego ustalenia warunków zatrudnienia (pełny / niepełny etat, praca w biurze / zdalna), - Atrakcyjne wynagrodzenie, - Pracę w młodym, dynamicznym zespole. Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie CV.