Włącz standardowy schemat kolorów Włącz kontrastowy schemat kolorów
Mapa serwisu
Kontakt
Serwis bez barier

Sprzątanie biur, z orzeczeniem - Bydgoszcz

Oferta pracy w firmie Inter Group Sp. z o.o.

Data dodania: 2018-02-01


Aplikuj na tą ofertę

Informacje dotyczące pracodawcy

Nazwa firmy
Inter Group Sp. z o.o.
Zobacz profil pracodawcy

Informacje dotyczące oferty

Dział
Lokalizacja
Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
Obszar zatrudnienia
Sprzątanie
Główne obowiązki pracownika na danym stanowisku
Grupa Kapitałowa Inter Group Sp. z o.o. zatrudni osobę do sprzątania biur na terenie Bydgoszczy. Miejsce pracy: Fordońska 40, Bydgoszcz; Jest to praca na pół etatu, w godzinach popołudniowych: 16:00-20:00, od poniedziałku do piątku. Zakres obowiązków : sprzątanie pomieszczeń biurowych. Oferujemy: - pracę na pół etatu, - przeszkolenie, - niezbędne wyposażenie, - miłą atmosferę; Wymagamy: -niekaralności, -sumienności w pracy, -orzeczenia o niepełnosprawności, -dokładności, -dobrej organizacji pracy; * Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku; Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz z informacją o ewentualnym stopniu niepełnosprawności oraz zgodą na przetwarzanie danych do celów procesu rekrutacji; Dodatkowe informacje pod numerem: 724 001 777.
Wymiar i forma zatrudnienia
1/2 - pół etatu, umowa o pracę

Informacje dotyczące preferowanego kandydata

Wymagania
Wymagamy: -niekaralności, -sumienności w pracy, -orzeczenia o niepełnosprawności, -dokładności, -dobrej organizacji pracy; * Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
Dodatkowe informacje
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz z informacją o ewentualnym stopniu niepełnosprawności oraz zgodą na przetwarzanie danych do celów procesu rekrutacji; Dodatkowe informacje pod numerem: 724 001 777.