Serwis bez barier

Specjalista ds. zakupów

Oferta pracy w firmie Integracja

Data dodania: 2018-01-31

Nazwa firmy
Integracja

Lokalizacja
Warszawa, mazowieckie
Obszar zatrudnienia
Obsługa klienta
Główne obowiązki pracownika na danym stanowisku
Dla Naszego partnera poszukujemy:Specjalista ds. zakupów - Prowadzenie negocjacji handlowych - Realizacja zadań dotyczących optymalizacji kosztów i warunków współpracy z dostawcami - Poszukiwanie nowych dostawców - Przygotowywanie analiz handlowych
Wymiar i forma zatrudnienia

Wymagania
- Komunikatywność i umiejętność budowania relacji. - Zdolności negocjacyjne i analityczne. - Kreatywność w działaniu. - Bardzo dobra organizacja pracy własnej oraz umiejętność pracy w zespole, - Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności Excel. - Znajomość rynku producentów - branża ogrodowa
Oferujemy: - Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę - Wynagrodzenie, stosowne do posiadanych kwalifikacji i doświadczenia zawodowego. - Pakiet dodatkowych benefitów (ubezpieczenie medyczne, ubezpieczenie na życie, karta Multisport).