Serwis bez barier

Pracownik ochrony, mile widziane orzeczenie - Kraków

Oferta pracy w firmie Inter Group Sp. z o.o.

Data dodania: 2018-01-31

Nazwa firmy
Inter Group Sp. z o.o.

Lokalizacja
Kraków, małopolskie
Obszar zatrudnienia
Ochrona
Główne obowiązki pracownika na danym stanowisku
Grupa Kapitałowa Inter Group zatrudni Panów na stanowisko -Pracownik Ochrony, na terenie Krakowa: Kraków ul. Zakopiańska. Wymagania: dyspozycyjność, niekaralność; **Mile widziane: doświadczenie na podobnym stanowisku. Oferujemy: pełne umundurowanie, przeszkolenie, pracę w systemie zmianowym i atrakcyjne warunki zatrudnienia. Tel. 785 006 779 . Mile widziane są oczywiście również osoby mające orzeczenie o niepełnosprawności i posiadanie doświadczenia w tego typu pracy; Osoby zainteresowane zapraszamy do kontaktu telefonicznego w celu uzyskania informacji: tel.: 785 006 779 (w godz. 8-15) lub do przesłania CV, wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych do celów przeprowadzenia procesu rekrutacji.
Wymiar i forma zatrudnienia

Wymagania
Wymagania: dyspozycyjność, niekaralność; **Mile widziane: doświadczenie na podobnym stanowisku.
Osoby zainteresowane zapraszamy do kontaktu telefonicznego w celu uzyskania informacji: tel.: 785 006 779 (w godz. 8-15) lub do przesłania CV, wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych do celów przeprowadzenia procesu rekrutacji.