Sprzątanie salonu meblowego 3/4 etatu, Płock ul. Wyszogrodzka, orzecze

Oferta pracy w firmie MEGA-SERVICE

Data dodania: 2018-01-30

Nazwa firmy
MEGA-SERVICE

Lokalizacja
Płock, mazowieckie
Obszar zatrudnienia
Sprzątanie
Główne obowiązki pracownika na danym stanowisku
Poszukuję Pani z aktualnym orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności do sprzątania na 3/4 etatu (5 godzin dziennie) salonu meblowego przy ul. Wyszogrodzkiej w Płocku . Praca od zaraz, godziny pracy 6 do 20
Wymiar i forma zatrudnienia
3/4 - trzy czwarte etatu, umowa o pracę

Wymagania
- utrzymanie czystości na obiekcie - aktualne orzeczenie o stopniu niepełnosprawności - sumienność w wykonywanych obowiązkach - chęci do podjęcia pracy - nie jest wymagane doświadczenie ale mile widziane
OFERUJEMY: - umowę o pracę, wynagrodzenie 1575 zł brutto - stałą pracę - terminową wypłatę wynagrodzenia Osoby zainteresowane proszę o kontakt w godz. 8-18, Tel 501 626 268 lub przesłanie CV